7.0x16, 5x108, CH 65, ET: 46; Velg teras sobib: CITROEN JUMPY III, SPACETOURER; OPEL VIVARO C, ZAFIRA LIFE; PEUGEOT EXPERT, TRAVELLER; TOYOTA PROACE, PROACE VERSO 02.16- ALCAR



- Tootekood
- ALC7505
- Veljetüüp
- Plekkvelg (teras)
- Diameeter
- R16
- Auguvalem
- 5x108
- Laius
- 7.0
- ET nihe
- 46
- Automark
- ...Kõik automargid, Citroen, Opel, Peugeot, Toyota
- Automudel
- Citroen Spacetourer, Citroen jumpy, Citroen üld, Opel vivaro, Opel zafira, Opel üld, Peugeot expert, Peugeot traveller, Peugeot üld, Toyota ProAce, Toyota verso, Toyota üld
ALCAR
ALCAR Holding GmbH on rahvusvaheline tööstus- ja kaubanduskontsern, mis keskendub teras- ja valuvelgede tootmisele ning turustamisele. Ettevõtte peakorter asub Hirtenbergis, Austrias. ALCAR on Euroopa juhtiv tegija sõiduautode velgede järelturul, omades ligikaudu 29 tütarettevõtet 16 Euroopa riigis.
ALCARi tootevalik hõlmab laia valikut teras- ja valuvelgi, mida turustatakse mitmete tuntud kaubamärkide all: AEZ: Keskendub disainile, kvaliteedile ja elustiilile, pakkudes premium-klassi valuvelgi. DOTZ: Suunatud tuuninguhuvilistele, pakkudes innovaatilisi ja trendikaid veljemudeleid.
DEZENT: Pakub laia valikut kaasaegseid ja taskukohaseid valuvelgi, mis sobivad erinevatele sõidukitele. ALCAR STAHLRAD: Terasveljed, mis vastavad originaalvarustuse kvaliteedistandarditele ja tagavad maksimaalse saadavuse.
ALCAR HYBRIDRAD: Ühendab terasvelje vastupidavuse ja valuvelje disaininõuded, pakkudes hübriidseid lahendusi.