OTSI
0,00€(0tk)
EDASI TELLIMUST VORMISTAMA

Tingimused

Garantiitingimused

Kõikidele e-poes müüdavatele kaupadele kehtib garantii 1 aasta välja arvatud tooted, milledel on pikem garantii valmistaja poolt.

E-poe tingimused

Kauba ostmine ja tellimine

1) Online poest: Lisage valitud tooted omale ostukorvi, ning täitke vastavalt juhistele ankeet. 
 
Toodete pildid ja ekraanitõmmised on illustratiivsed. Tooted võivad erineda pildil kujutatust. Märge DOT11, DOT12 DOTxx rehvi nimes või kirjelduses viitab rehvi tootmisaastale. DOT11- rehv toodetud 2011 aastal, DOT12 - 2012 aastal jne. 
 
E-poe kauba hind ja/või kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Autokaubad24 OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata, kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi ei ole kuvatud õigesti süsteemivea tõttu või kui ostja ei vasta teenuse saamise tingimustele. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

KAUBA TAGASTAMINE

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. 
Kauba tagastamiseks tuleb saata kiri aadressil [email protected]. Kirjas peab olema järgnev info: tagastatava kauba nimetus, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest. Kaup tuleb tagastada Kadaka tee 185D, Tallinn 12618
Lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, on ostjal õigus esitada kaebus ning kaup tagastada. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Ostja peab säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Autokaubad24 OÜ e-poest.
Autokaubad24 OÜ ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu. Autokaubad24 OÜ ei ole kohustatud hüvitama kulusid, mis on seotud rikkis toote vahetamisega garantii korras. Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.

MAKSMINE

  • Pangalingiga
  • Pangaülekandega – Teile saadetakse e-mailie kinnitus soovitud kauba olemasolu kohta meie laos ning arve veebipoe haldaja poolt. Peale arve kättesaamist palun sooritage makse. Kui nädala jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, tellimus tühistatakse. 
  • Paypaliga 
  • Mastercard, visa, diner krediit- või deebetkaardiga.
  • Meie e-poest on võimalik osta kaupa järelmaksuga
  • Koostatud ja emailile saadetud järelmaksulepingu muutmise tasu on 10EUR
 
 
 KOHALETOIMETAMINE  

ELS Kuller

Kaup antakse ELS kullerfirmale üle hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Autokaubad24 OÜ arveldusarvele. Seejärel võtab kuller järgneval päeval Teiega ühendust, leppimaks kokku Teile sobiv aeg kauba üleandmiseks kohas, mille olete märkinud kohaletoimetamise aadressiks kontaktandmete ankeedis.  NB! Kuna sisestada saab ainult ühe aadressi siis kontaktandmete ankeedi lahtrisse "Lisainfo" on keelatud kirjutada kohaletoimetamise aadressi, sest süsteem seda lugeda ei oska.
 
Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.
 
Rehvide kojutoimetamise tasu on alates 6EUR (väiksemõõtmelised rehvid või veljed kokku 4tk ) kuni 20EUR (veoauto rehvid). Täpsema summa teada saamiseks pange rehvid mida soovite osta ostukorvi, ning valige transpordiliigiks "ELS kuller" ning seejärel kuvatakse teile ostukorvis ka tranpordi summat.  Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.

Garantii

Kõikidele e-poes müüdavatele kaupadele kehtib garantii vatsavalt EV seadustele. Juhul kui tootel on seadusestest tulenevast erinev (pikem) garantiitähtaeg, siis on see märgitud eraldi toote kirjelduses.

 
Teave tellimuse kohta:  telefonil 6587076 või e-posti aadressil [email protected] 

Meeldivat ostmist!

10. PRIVAATSUSPOLIITIKA
10.1 Autokaubad24 OÜ omab kohustust kaitsta klientide, ostjate ja kasutajate (edaspidi klient) privaatsust. Käesolevad privaatsuspoliitika tingimused käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ning talletamist. Autokaubad24 OÜ tegevus on kooskõlas kõigi vastavate tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ning Eesti Vabariigi seadustega.
Autokaubad24 OÜ e-poe tingimustega nõustudes nõustub klient automaatselt ka privaatsuspoliitika tingimustega, andes Autokaubad24 OÜ-le nõusoleku enda andmete automatiseeritud töötlemiseks.
10.1.1 Klient võib alati nõusoleku tagasi võtta meie e-poe vahendusel või tehes kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis vastavasisulise avalduse. Nõusoleku tagasivõtmisel ega avaldusel ei ole tagasiulatuvat jõudu.
 
ISIKUANDMETE KOGUMINE NING KASUTAMINE
10.2 Isikuandmed on kliendi, kui eraisikuga otseselt või kaudselt seostatavad andmed, mida Autokaubad24 OÜ kogub ning töötleb üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmiseks või üksikisikuga ühenduse võtmiseks ja seadustest tulenevate kohustuste täitmiseks. Klient on vastutav enda poolt avaldatud isikuandmete õigsuse eest.
10.3 Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (nimi, postiaadress, isikukood, telefoninumber, e-posti aadress, IP-aadress) esitamisel Autokaubad24 OÜ e-poes;
• e-poe kasutamisel või küpsiste (cookies) kaudu;
• e-poes registreerumisel;
• ostu ja/või tellimuse sooritamisel Autokaubad24 OÜ e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete  talletamisel  (Autokaubad24 OÜ võib paluda teatud e-poe piirkondadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Sisestatavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ning teisi andmeid);
• järelmaksutaotluse esitamisel.
 
MUUDE ANDMETE KOGUMINE
10.4 Autokaubad24 OÜ võib koguda ka isikustamata andmeid ehk andmeid, mida ei saa otseselt kindla isikuga siduda (näiteks sugu, vanus, keelelised eelistused, asukoht). Autokaubad24 OÜ võib talletada ka andmeid kliendi tegevuste kohta meie e-poes. Eelnimetatud andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et oleks võimalus klientidele edastada kasulikku teavet ja saaksime teada, millised e-poe tooted ja nende osad on kõige huvipakkuvamad. Koondatud andmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.
 
KOGUTUD ISIKUANDMETE SÄILITAMINE NING KASUTAMINE
10.5 Kogutud isikuandmete abil on meil võimalus teavitada kliente Autokaubad24 OÜ uudistoodetest, erinevatest kampaaniatest ja muudest olulistest sündmustest.  
10.6 Kliendil, kes on lisanud ennast meie uudiskirjaloendisse, aga ei soovi enam olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, on võimalus ennast adressaatide hulgast igal ajal eemaldada saates vastavasisulise sooviavalduse emailie [email protected] või vajutades saadud uudiskirjas linki „unsubscribe/eemalda listist“.
10.7 Autokaubad24 OÜ kasutab kogutud isikuandmeid ka tellimuse kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. 
10.8 Kliendi paremaks teenindamiseks on Autokaubad24 OÜ-l õigus avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Autokaubad24 OÜ-le teenuseid ning on kohustunud hoidma neile teatavaks saanud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks isikuteks võivad olla näiteks  koostööpartnerid, kelle ülesanneteks on e-poe kaupade kohaletoimetamine või järelmaksu pakkumine. 
10.9 Isikuandmeid hoitakse ainult nii kaua, kui on vajadus neid säilitada andmete kogumise eesmärgi täitmiseks vastavalt käesolevale Privaatsuspoliitikale. Autokaubad24 OÜ võib säilitada andmeid kauem, kui see on vajalik seadustest tulenevate nõuete täitmiseks või Autokaubad24 OÜ õiguslike huvide kaitseks.
10.10 Autokaubad24 OÜ säilitab klientide andmeid maksimaalselt 3 aastat arvestatult kliendi viimase tellimuse tegemisest või sellest ajahetkest, mil klient on sooritanud ostu. Andmeid, mida Autokaubad24 OÜ on kohustatud säilitama õigusaktidest tulenevalt (nt. raamatupidamisandmed), säilitab Autokaubad24 OÜ õigusaktides sätestatud nõuetest lähtuvalt. 
 
OSTU SOORITAMINE JA ISIKUANDMED NING NENDE MUUTMINE JA KUSTUTAMINE
10.11 Kliendil on võimalik Autokaubad24 OÜ lehel oste sooritada end  kliendiks registreerides või ilma registreerimata. Ilma registreerimata ostu puhul on Klient kohustatud Autokaubad24 OÜ-le avaldama järgmised isikuandmed: ees - ja perekonnanimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress ja kohaletoimetamise aadress.
10.12 Kliendid kes soovivad end Autokaubad24 OÜ lehel registreerida, peavad esitama järgmised isikuandmed: ees - ja perekonnanimi, sugu, e-posti aadress ja  seadma parooli. Registreerudes loob klient endale konto.
10.13 Kliendil on õigus igal ajal muuta ja/või täiendada isikuandmeid oma kontol. Täiendatud ja muudetud isikuandmete õigsuse eest vastutab klient. Samuti on kliendil õigus kustutada enda konto. Konto kustutamiseks tuleb võtta meiega ühendust e-posti teel aadressil [email protected]
10.14 Kliendi isikukood on nõutud ainult juhul, kui klient ostab kaupu järelmaksuga. Lisaks ka lisateenuste soetamisel, kus on kliendi isikukood nõutud (näiteks kaupade kindlustamiseks garantiiga kaupade puhul). Järelmaksuga ostes on nõutud ka muud isikuandmed näiteks töökoht, amet jmt.
 
ISIKUANDMETE KAITSE
10.15 Autokaubad24 OÜ tehnilised meetmed kindlustavad kliendi isikuandmete kaitse igasuguse ebaseadusliku kasutamise eest: sealhulgas isikuandmete ebaseaduslik muutmine või hävitamine ja avalikustamine, isikuandmete vargus.
10.16 Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist, teavet enda poolt esitatud andmete kasutamise kohta ning andmete edastamist endale üldkasutatavas vormingus. Andmed edastatakse kliendile e-maili teel. Taotlusi on lubatud esitada üksnes vormis, kus isik kes taotluse on teinud on tuvastatav (digitaalselt allkirjastatud või kohapeal isiklikult allkirjastatud). Autokaubad24 OÜ-l on õigus sellistele taotlustele vastata 30 kalendripäeva jooksul. Andmete töötlemise lõpetamise nõuet käsitleme kui e-poes registreerunud kliendi staatuse lõpetamise avaldust. 
 
TURVALISUS
10.17 Klientide paroolid on krüpteeritud  ning on seotud personaalsete andmetega ja nendele ligipääs on ainult volitatu isikutel. Andmed on topeltkaitstud. Kõik andmed edastatakse turvalise https protokolli kaudu. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
 
PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED
10.18 Privaatsuspoliitika on avalik ning soovijatele vabalt kättesaadav Autokaubad24 OÜ lehel. Juhul kui Privaatsuspoliitikas viiakse läbi muutus, ilmub see  avalikult ka Autokaubad24 OÜ lehel. Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Autokaubad24 OÜ.
 
KÜPSISED
10.19 E-poe kvaliteetsema teenuse tagamiseks, kasutab Autokaubad24 OÜ oma lehel küpsiseid. Küpsised on pisikesed andmefailid, mille veebiserver saadab kliendi veebibrauserile, ja mis koguvad teavet kliendi seadme kohta ajal, kui klient antud seadmega e-poodi külastab. Küpsised võimaldavad klienti üle veebilehtede, teenuste, seadmete või brauserite ära tunda. Küpsised on kasulikud. Küpsised mäletavad kliendi sisselogimise andmeid, ning seetõttu klient ei pea neid iga kord e-poodi sisse logides uuesti sisestama. Küpsised aitavad Autokaubad24 OÜ-l ja kolmandatel isikutel kindlaks määrata, millised e-poe osad on kõige külastatavamad ja  aitavad ära tunda, milliseid lehekülgi ja lehe funktsioone kliendid kasutavad ja kui palju aega nad nendel lehekülgedel kulutavad. Eelnimetatud info alusel saab Müüja e-poe keskonda paremini arendada  ja parandada kasutajakogemust.
10.20 Kliendil võimalik küpsiseid osaliselt või täielikult kustutada. Privaatsuspoliitikaga nõustudes kinnitab klient, et tema arvutisse lisatakse küpsised. Kliendil on võimalik igal ajal nõusoleks tagasi võtta, kuid sellisel juhul ei pruugi e-poe kõik vajalikud funktsioonid töötada.Kliendil on õigus küsida Autokaubad24 OÜ  koostööpartneritelt info selle kohta milliseid küpsiseid nemad kasutavad.
 

KODULEHE KASUTUSTINGIMUSED

Autokaubad24.ee online internetipoe  veebikeskkonnas viibides annate nõusoleku täita kõiki kasutustingimusi.
Autokaubad24.ee  kodulehel sisalduva informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid Autokaubad24 OÜ nõusolekul.
Autokaubad24.ee kodulehel olevad materjalid- artiklid, pildid, videod, kujundus jm- kuuluvad Autokaubad24 OÜ-le või siis vastavale litsensiandjale. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada Autokaubad24.ee kodulehel olevaid materjale.
 
Lubatud on vaid interneti  link otseviitega lehele/ tootele.
Autokaubad24
X
Järelmaksu kalkulaator
Hind
Kogus
Summa
Periood (kuud)
Sissemaksu suurus %
Järelmaksu kalkulaator Kuumakse