OTSI
0,00€(0tk)
EDASI TELLIMUST VORMISTAMA

Tingimused

Garantiitingimused

Kõikidele e-poes müüdavatele kaupadele kehtib garantii 1 aasta välja arvatud tooted, milledel on pikem garantii valmistaja poolt.

Kodulehe kasutustingimused

Kauba ostmine ja tellimine

1) Online poest: Lisage valitud tooted omale ostukorvi, ning täitke vastavalt juhistele ankeet. 
2) Kauplusest kohapeal: Meie poes saate tutvuda toodete valikuga, lisaks on võimalus ka tellimise teel osta ka mitte kohapeal asuvaid tooted. Selle tegevusega aitavad meie toredad müüjad.

Toodete pildid ja ekraanitõmmised on illustratiivsed. Tooted võivad erineda pildil kujutatust. Märge DOT11, DOT12 DOTxx rehvi nimes või kirjelduses viitab rehvi tootmisaastale. DOT11- rehv toodetud 2011 aastal, DOT12 - 2012 aastal jne. 
 
E-poe kauba hind ja/või kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Autokaubad24 OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata, kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi ei ole kuvatud õigesti süsteemivea tõttu või kui ostja ei vasta teenuse saamise tingimustele. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
Nii eraisikud kui ka firmad saavad meie kaupu osta ka kohapealt.
NB! Kohapeal kaupluses on piiratud valik st, et Teie poolt e-poest välja valitud toodet ei pruugi olla kaupluses kohapeal.  Seega soovitame ennem eelnevalt helistada, veendumaks kauba olemasolus. Asume Ädala tn 1a , Tallinn 10614 (Pelgulinna sünnitusmaja kõrval, endised Play In Casino ruumid. Täpsem info kontakti lehel.
 

KAUBA TAGASTAMINE

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. 
Kauba tagastamiseks tuleb saata kiri aadressil info@autokaubad24.ee. Kirjas peab olema järgnev info: tagastatava kauba nimetus, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest. Kaup tuleb tagastada Ädala tn 1a , Tallinn 10614.
Lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, on ostjal õigus esitada kaebus ning kaup tagastada. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Ostja peab säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Autokaubad24 OÜ e-poest.
Autokaubad24 OÜ ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu. Autokaubad24 OÜ ei ole kohustatud hüvitama kulusid, mis on seotud rikkis toote vahetamisega garantii korras. Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.

MAKSMINE

  • Pangalingiga
  • Pangaülekandega – Teile saadetakse e-mailie kinnitus soovitud kauba olemasolu kohta meie laos ning arve veebipoe haldaja poolt. Peale arve kättesaamist palun sooritage makse. Kui nädala jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, tellimus tühistatakse. 
  • Paypaliga 
  • Mastercard, visa, diner krediit- või deebetkaardiga.
  • Kohapeal - Kui olete valinud tellimuse ankeeti täites, et tulete ise kaubale järgi, siis teavitatakse teid kauba olemasolust meie kaupluses ja Teile saadetakse  ettemaksu arve emailile. 
  • Meie e-poest on võimalik osta kaupa järelmaksuga
  • Koostatud ja emailile saadetud järelmaksulepingu muutmise tasu on 10EUR

 

 
 

KOHALETOIMETAMINE  

ELS Kuller

Kaup antakse ELS kullerfirmale üle hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Autokaubad24 OÜ arveldusarvele. Seejärel võtab kuller järgneval päeval Teiega ühendust, leppimaks kokku Teile sobiv aeg kauba üleandmiseks kohas, mille olete märkinud kohaletoimetamise aadressiks kontaktandmete ankeedis.  NB! Kuna sisestada saab ainult ühe aadressi siis kontaktandmete ankeedi lahtrisse "Lisainfo" on keelatud kirjutada kohaletoimetamise aadressi, sest süsteem seda lugeda ei oska.
 
Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.
 
Rehvide kojutoimetamise tasu on alates 6EUR (väiksemõõtmelised rehvid või veljed kokku 4tk ) kuni 20EUR (veoauto rehvid). Täpsema summa teada saamiseks pange rehvid mida soovite osta ostukorvi, ning valige transpordiliigiks "ELS kuller" ning seejärel kuvatakse teile ostukorvis ka tranpordi summat.  Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.

Garantii

Kõikidele e-poes müüdavatele kaupadele kehtib garantii vatsavalt EV seadustele. Juhul kui tootel on seadusestest tulenevast erinev (pikem) garantiitähtaeg, siis on see märgitud eraldi toote kirjelduses.
Toodete hinnad e-poes ja kaupluses Ädala 1a võivad erineda.

 
Teave tellimuse kohta:  telefonil 6587076 või e-posti aadressil info@autokauabd24.ee 

Meeldivat ostmist!
 

KODULEHE KASUTUSTINGIMUSED

Autokaubad24.ee online internetipoe  veebikeskkonnas viibides annate nõusoleku täita kõiki kasutustingimusi.
Autokaubad24.ee  kodulehel sisalduva informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid Autokaubad24 OÜ nõusolekul.
Autokaubad24.ee kodulehel olevad materjalid- artiklid, pildid, videod, kujundus jm- kuuluvad Autokaubad24 OÜ-le või siis vastavale litsensiandjale. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada Autokaubad24.ee kodulehel olevaid materjale.
 
Lubatud on vaid interneti  link otseviitega lehele/ tootele.
Autokaubad24
X
Järelmaksu kalkulaator
Hind
Kogus
Summa
Periood (kuud)
Sissemaksu suurus %
Järelmaksu kalkulaator Kuumakse